Výchovný poradca

Podpísanie prihlášky na SŠ

Vážení rodičia,

vzhľadom na vzniknutú mimoriadnu situáciu v súvislosti so šírením nového koronavírusu COVID-19, budú sa prihlášky na stredné školy podpisovať bez osobnej prítomnosti rodičov v škole, za podmienky dodržiavania všetkých hygienických podmienok (rukavice, rúšky, dezinfekcia).

Dodržať tieto pravidlá a zákaz zhromažďovať sa je však možné iba v prípade prevzatia potrebných dokumentov, následného podpísania a odovzdania podpísanej prihlášky do poštovej schránky pri hlavnom vchode budovy Základnej školy Dolné lúky 357 Brezová pod Bradlom.

TERMÍN VYZDVIHNUTIA PRIHLÁŠKY / ODOVZDANIA PODPÍSANEJ PRIHLÁŠKY:

21. 4. - 24. 4. 2020   9.00 - 12.00 HOD

POSTUP PODPÍSANIA PRIHLÁŠKY:

1. Prevzatie obálky pri hlavnom vchode - zákonný zástupca si po zazvonení vo vestibule hlavného vchodu školy prevezme od pracovníka školy obálku obsahujúcu prihlášku na strednú školu a zápisný lístok. Všetky kontakty prebehnú iba za podmienky dodržiavania všetkých hygienických opatrení (rukavice, rúšky, dezinfekcia).

2. Podpísanie prihlášky - v pohodlí domova prihlášku podpíšu obaja zákonní zástupcovia a žiak - v prípade nesplnenia tejto podmienky je totiž prihláška neplatná!

3. Zápisný lístok - zápisný lístok si zákonní zástupcovia odložia - použijú ho až pri zápise na strednú školu, kde žiak nastúpi.

4. Odovzdanie prihlášky - podpísanú prihlášku zákonní zástupcovia vložia do obálky (euroobalu) a vložia do poštovej schránky pri hlavnom vchode do budovy ZŠ.

KONTAKT:

V prípade ďalších otázok, prosím kontaktujte pani výchovnú poradkyňu - Mgr. Annu Kmeťovú cez portál bezkriedy.sk alebo priamo mailom na adrese annakmetova@zoznam.sk

POŠTOVÁ SCHRÁNKA ŠKOLY