Základné informácie Termíny Potrebné dokumenty Pomôcky Otázky a odpovede Čo má vedieť prvák Odklad v šk. roku 2024/25

Zápis do 1. ročníka 2024

Pomôcky

Zoznam pomôcok pre 1. ročník ZŠ

Základné pomôcky:

školská taška, mešec s prezuvkami, peračník, strúhadlo, obaly na zošity(A5) a obaly na pracovné zošity (A4) , školské dosky (A4 a A5)

Telesná výchova:

(do textilného vrecka) tepláková súprava, tričko, ponožky, tenisky alebo cvičky

Výtvarná výchova:

(do podpísaného mešca)  miska na vodu /z plastu/, nožnice  s okrúhlym špicom, obrus na lavicu, handrička na štetec,  staré tričko, resp. zásterka

Hygienické potreby:

hygienické vreckovky, uterák (podpísaný),

Škola zabezpečí s výraznými zľavami pre prvákov komplet sadu písaniek k šlabikáru (Moje prvé čiary, Písmenká – moji kamaráti a iné.) a všetky najnutnejšie školské pomôcky jednotné pre prvákov v triede (zošity, výkresy, náčrtník, farebné papiere, farbičky, voskovky, vodové farby, štetce, plastelínu, gumu, lepidlo, ceruzky).

Pri zápise rodičia uhradia zálohu 35 eur.

Všetky veci dieťaťa prosíme označiť menom.